Kosmetika dovanoms: ką dėti po eglute?

Kosmetika dovanoms: ką dėti po eglute?

Kosmetikos produktų gamintojai kruopščiai ruošiasi Naujiesiems metams išleisdami šventinius riboto tiražo dovanų rinkinius ir išskirtinius produktus skirtus šventinėms dovanoms. Kosmetikos pasaulyje galima rasti dovanų visiems: draugėms, seserims, motinoms, tėčiams, vaikinams, kolegoms ir tiems, kuriems norime įsiteigti per šventes.
Iš tiesų kosmetika gali būti viena geriausių dovanų gimtadieniams ir visoms šventėms. Šiuolaikiniai kosmetikos gamintojai gali pasiūlyti daugybę produktų ne tik moterims, bet ir vyrams bei vaikams. Dovanoti kosmetikos rinkinį - puiki idėja. Toks siurprizas atrodo gražiai, turtingai ir įdomiai.

Visas kosmetikos linijas galima suskirstyti į: plaukų, odos priežiūros priemones, dekoratyvinė kosmetika.
Kaip išsirinkti tinkamą kosmetikos rinkinį ar dovaną suformuoti iš atskirų produktų, kad dovana teiktų džiaugsmą?
Tokią dovaną tikrai išrinksime, jei bus įvykdytos tam tikros sąlygos. Būtina atsižvelgti į asmens, kuriam norim padaryti dovaną, asmenines nuostatas.

Bet ką daryti, jei nuostatos nėra žinomos?

Reikia žinoti kelis paprastus dalykus:
nepageidautina dovanoti mylimam ar artimam žmogui, toninius kremus, lūpų dažus, skaistalus ar pudrą. Visi šie dalykai turėtų būti parenkami asmeniškai. Net žinodami odos atspalvį ir mėgstamus lūpų dažus, galite lengvai suklysti pasirinkdami ir net įžeisti dovanojant tokią dovaną.
Anti-senėjimo ir gydomoji kosmetika taip pat yra nepageidaujamų dovanų sąraše. Ne vienai moteriai ir daugeliui vyrų kažin ar patiks net netiesioginė amžiaus užuomina! Išimtis čia gali būti giminaičiai, artimi draugai, žmonės, kurių neįžeis tokia staigmena. Nepageidaujamos dovanos yra produktai, turintys specifinių, o ne neutralių aromatų. Tai yra pernelyg kvapnūs kūno dezodorantai, kvepalai, plaukų purškalai, kūno kremai ir putos, vonios putos ir kt. Tokie produktai gali būti nemalonūs, o dovanos gavėjui gali pasireikšti alerginės reakcijos į kai kuriuos kvapus ...
Bet kuriai damai bus malonu gauti produktų rinkinį iš vienos produktų linijos. Paruoštus nebrangius ir elitinius kosmetikos rinkinius moterims dovanų galima įsigyti parfumerijos, kosmetikos ar internetinėse parduotuvėse. Taip pat galite patys surinkti rinkinį.

  

Ką įdėti į rinkinį ne taip svarbu, tačiau pageidautina, kad produktai būtų tarpusavyje susiję pagal paskirtį. Pavyzdžiui, tai gali būti dušo želė su kūno suflė ir prausikliu. Arba toks variantas - šampūnas, plaukų balzamas ir aukštos kokybės masažo šukos. Rinkiniai gali būti labai įvairūs: blakstienų tušas ir šešėliai neutralaus atspalvio; lūpų blizgesys ir skystas akių kontūro pieštukas; rankų kremas ir šveitiklis. Jei pasirinkimas atiteko tušui, tuomet reikia rinktis klasikinio šepetėlio formą. Lūpų blizgesys turėtų būti natūralaus atspalvio. Puikia dovana gali būti veido arba kūno papildomos priežiūros priemonės. Rankų kaukės tikrai nenuguls tolimoje lentynoje šalto sezono metu. O kam gi nemalonu būtų sukurti SPA namuose ir išmėginti veido, paakių ir net lūpų kaukių rinkinuką. 

 Rašykite mums ir mes mielai padėsime suformuoti dovaną Jūsų artimam žmogui.