Made in Korea arba kodėl verta pirkti korėjietišką kosmetiką

Made in Korea arba kodėl verta pirkti korėjietišką kosmetiką

Maniau, kad aš apsėsta minčių apie grožį. Tada nuvykau į Seulą. Seulas alsuoja grožiu, kurio pagrindas – odos priežiūra. Korėjoje, rodos, kur tik mesi akį, pamatysi daugybę produktų, žadančių nepriekaištingą, skaisčią odą, o pažvelgus į gatvėje pro šalį šmėsčiojančius, it porcelianinius, veidus nesunku suprasti, kad šie reklaminiai pažadai nėra tušti.
Charlotte Cho
 

Išvaizda korėjiečiams yra labai svarbi. Jeigu Jūsų veidas ne spindi ir atrodote pavargę, jie būtinai tai jums pasakys, bet ne norėdami įžeisti, o tik norėdami padėti! Korėjos kultūrinis skirtumas yra meilė natūraliems ir sveikiems maisto produktams, todėl sunku sutikti antsvorį turintį korėjietį. Ši savybė taip pat taikoma ir kosmetikai. Kremai, geliai ir kiti kosmetikos gaminiai dažniausiai neturi kenksmingų ingredientų, kurie galėtų pakenkti odai.

Kai kurie žmonės klaidingai mano, kad korėjietiška kosmetika, kartu su japonų ar kinų, europiečiams nėra tinkama, nes ji sukurta atsižvelgiant į Azijos veido odos ypatybes. Tačiau praktikoje paaiškėja, kad korėjiečių kosmetikoje esančios veikliosios medžiagos bet kurią odą daro tobulesnę. Be ryškaus balinimo efekto, beveik visoje Korėjos kosmetikoje yra UV spindulių apsauga, nesvarbu, ar tai veido kremas, ar pudra.

Natūralumaskosmetika su aloe

Korėjos kosmetika dažniausiai gaminama iš natūralių ingredientų. Azijos šalių gyventojai vadovaujasi savo protėvių receptais, kurie perduodami iš kartos į kartą. Paprastai ilgą laiką gali egzistuoti tik geriausi iš jų, todėl neverta abejoti puikia Korėjos kosmetikos kokybe. O šiuolaikiniai mokslininkai tik sustiprina jau žinomų savybių veiksmus.
Dažniausia kosmetikoje, be augalų ekstraktų ir įvairių aliejų galima rasti: anglį; gyvačių nuodus; skruzdžių ekstraktas; juoduosius ikrus; sraigių sekrecijos ekstraktai ir kt. Tokie egzotiški priedai pritraukia vis daugiau pirkėjų.

Dėmesys sveikatai

Tikriausiai pagrindinis korėjiečių kosmetikos pranašumas yra tas, kad korėjiečiai skiria didelę reikšmę odos sveikatai. Kai turite nepriekaištingą, spindinčią veido odą, nereikia daugybės dekoratyvinių gaminių. Graži, sveika oda yra pagrindinė, bet kurios moters puošmena. Taip gimė gausybė priežiūros priemonių, galinčių įveikti bet kokį negalavimą, ar tai būtų pigmentacija, raukšlės ar bėrimai. Korėjiečiai puoselėja savo odos grožį nuo vaikystės. Juk būtent šiuo laikotarpiu susiformavo jos sveikatos ir grožio pagrindas, kuris išlieka visą gyvenimą. Bėgant metams kartu su žmogumi bręsta ir jo oda. Jai reikia visiškai kitokios, ypatingos priežiūros. Ir čia korėjiečių kosmetologija neliko nuošalyje. Kūdikių gaminius keičia specialiai sukurti produktai jaunai odai, kuriems, be pagrindinės priežiūros, probleminei paauglystei taip pat reikalinga kosmetika. Būtent šiuo laikotarpiu rekomenduojama atkreipti pagrindinį dėmesį į savalaikį ir teisingą odos valymą.
Paslaptis ta, kad Korėjos atstovai labai skrupulingai vertina savo odos profilaktinę priežiūrą. Ypač jaunystėje, kai gamtos grožis ir švytinti sveikata, suteikta gamtos ir savaime, yra graži. Senstant korėjietės daugiau dėmesio skiria odos priežiūrai. Rūpinimasis ja reikalauja viso ritualo, susidedančio iš tam tikros sekos. Korėjos priežiūros sistema remiasi tam tikrais niuansais, kur dominuoja kelių pakopų ir kelių sluoksnių produktų pritaikymas. Šis, atrodytų, „sudėtingas“ ritualas yra gana paprastas ir jei įpranti taikyti reguliariai, tai neužtrunka.

Novatoriškas požiūris

paakiu pagalveles ir kaukesBūtent korėjietiška kosmetika atskleidė svarbią visų moterų odos priežiūros paslaptį, kuri iškart tapo tendencija visame pasaulyje. Žinoma, mes kalbame apie daugiapakopę priežiūros sistemą, kurioje kiekvienas etapas vaidina ypatingą vaidmenį. Valymas, tonizavimas, maitinimas, drėkinimas - tokia kruopšti priežiūra leidžia odai visada išlikti jaunai, gražiai, o svarbiausia - sveikai.
Būtent nuo paakių pagalvėlių ar lakštinių kaukių daugelio kosmetikos mylėtojų prasidėjo pažintis ir draugystė su korėjietika kosmetika

Mažos lengvos pagalvėlės, kurios 15 minučių klijuojamos ant veido (dažniausiai po akimis), gerai laikosi, lengvai pašalinamos suteikia momentinį rezultatą, kai reikia atrodyti žvaliai. Labai patogu ir labai efektyvu.
Tą patį galima pasakyti ir apie lakštines kaukes. Moterys iškart įvertino jų pranašumus. Užklijuokite ją ant veido ir ramiai eikite atlikti savo darbus.

Hidrofilinis aliejus yra neįprastas produktas, kurį išrado japonų makiažo meistras Shu Uemura. Dabar jis gaminamas tiek Japonijoje, tiek Korėjoje, tačiau kadangi japonų kosmetika yra brangesnė, būtent mūsų šalyje populiarūs yra korėjiečių prekės ženklai. Vandenyje tirpus aliejus, dalis Azijos odos valymo ritualo, kuris, nors ir skyrėsi nuo europietiško, patiko ir europietėms. Šis aliejus ištirpdo makiažą ir atkemša poras. Nepaisant pavadinimo, nuplaunant jis virsta neriebia medžiaga.

Makiažas su naudabb kremai

O kada prasidėjo meilė korėjietiškai kosmetikai? Ko gero, novatoriškiausias produktas sukėlęs grožio industrijoje sprogimą - BB kremai! Sutikite, sujungti viename gaminyje ir maskavimą ir puoselėjimą tapo tikrai išmintingu sprendimu. Tai padeda merginoms sukurti tobulą makiažą, tuo pačiu rūpintis odos sveikata. Nors BB kremo prototipą tolimais 60-taisiais pirmą kartą sukūrė vokiečių dermatologas dr. Christine Schrammek, jis tapo populiarus daug vėliau kai 1985 Korėjos specialistai patobulino produkto formulę. Tiesą sakant, 1985 m. Galima laikyti „BB Cream“ gimtadieniu. Laikui bėgant kremo formulė šiek tiek pasikeitė ir tai yra akivaizdu, nes Grožio pramonė nestovi vietoje ir nuolat tobulina kosmetikos formules bei tyrinėja naujus, mūsų odai naudingus komponentus.

Nebijo eksperimentuoti

Korėjos kosmetikos gamintojai nebijo eksperimentuoti, todėl tikriausiai visi jau yra įpratę prie tokių Azijos kosmetikos ingredientų kaip sraigių mucinas, gyvatės nuodai, voratinklio baltymai, kregždžių lizdo ekstraktas ir net krokodilo riebalai! Šie unikalūs ingredientai daro nuostabiausią poveikį odai. Kas yra sraigės mucinas! Jis atjaunina odą, skatina greitą ląstelių atsinaujinimą, ramina sudirgimus, o svarbiausia - tinka tiek jaunai, tiek senstančiai odai. Kiekvienas egzotiškas komponentas turi savo privalumų!

Geras rezultatas
Korėjos produktai skiriasi puikiai veikia. O kai kurie produktai verti dėmesio ne tik dėl efekto, bet ir dėl tekstūros. Pavyzdžiui, veido valymo kosmetika. Kaip žinia, Korėjos moterys daug dėmesio skiria prausimuisi. Todėl korėjietiškoje kosmetikoje galite rasti lengvų tonikų, hidrofilinių aliejų, kremų ir kaukių, kurių paskirtis - kuo giliau ir efektyviau išvalyti odą.

Malonios kainos

Kitas pliusas yra prieinamumas. Korėjietiška prabangi kosmetika nėra brangesnė nei europietiška, skirta masinei rinkai. Todėl azijietiškos grožio prekės per daug nepakenks jūsų piniginei.

Puikus dizainas

Žavusis Korėjos prekių ženklų kosmetikos dizainas taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Didžiulis asortimentas mielų dalykų, kurie ne tik naudingi mūsų grožiui ir sveikatai, bet ir pakelia nuotaiką. Tokia dovana galite pradžiuginti save ir savo artimuosius, kurie tikrai įvertins.

Aušra KoreAmour.lt

koreamour