Hidrofilinis aliejus - kas tai ir kam jį naudoti?

Hidrofilinis aliejus - kas tai ir kam jį naudoti?

Odos valymas aliejais yra viena iš grožio tendencijų, atkeliavusių iš Korėjos (kaip ir BB ir CC kremų mada). Tiek Korėjoje, tiek Japonijoje moterys naudoja labai kontrastingą makiažą. Tam naudojami vandenyje netirpūs dažai. Todėl norėdamos, kad valymo procesas neatrodytų kaip siaubo filmo scena, moterys pradėjo naudoti įprastus aliejus, kurie lengvai tirpdo makiažą. Vėliau buvo parduodami specialūs produktai - hidrofiliniai aliejai. Jų pagrindinis tikslas buvo pašalinti vandeniui atsparų makiažą. Vėliau šis produktas gerai įsitvirtino ir rado daugybę kitų pritaikymo sričių: jautriai, sausai odai prausti. Nepaisant to, kad aliejuje yra emulsiklio, jis minimaliai veikia odos lipidinį barjerą, todėl po valymo proceso jis greitai atsistato.

Hidrofilinis aliejus yra aliejinis veido prausiklis. Jis ištirpina nešvarumus ir kosmetiką ant odos paviršiaus. Įpylus vandens, tarsi burtų keliu, jis virsta lengva emulsija, kuri švelniai ir subtiliai pašalina suskilusias daleles. Žodis„hidrofilinis“ susideda iš dviejų graikiškų žodžių: hydor - „vanduo“ ir philia - „meilė“. Kosmetologai iš Japonijos ir Korėjos pirmieji „paragavo“ hidrofilinio aliejaus, o tada naujoji kosmetikos tendencija išplito visame pasaulyje.
Veikimo principas
Ne paslaptis, kad normaliomis sąlygomis aliejus visiškai nėra draugiškas vandens sąlygoms. Jie nesimaišo ir netirpdo vienas kito, todėl neverta bandyti nuplauti aliejų paprastu vandeniu. Muilo naudojimas gali sunaikinti naudingą aliejaus poveikį, o palikta riebi plėvelė ant odos gali sutrikdyti natūralus kvėpavimo procesą, padedantį odai prisotinti deguonies ir gali užkimšti poras. Hidrofilinis aliejus išsprendžia šias problemas - emulsiklis polisorbatas veikia kaip jungiamasis komponentas tarp aliejaus ir vandens. Dėl to aliejus tampa hidrofiliškas - tai yra, jis nustoja "bijoti" vandens. Jis suriša ir ištirpina riebalus ir kosmetikos komponentus net odos porose.

Kaip teisingai naudoti
Kad hidrofilinis aliejus duotų jums norimą rezultatą, sužinokite jo naudojimo niuansus: jis apima kelis etapus.
1. Prieš tepant hidrofilinį aliejų nereikia nuplauti makiažo atskirai. Pats hidrofilinis aliejus puikiai atlieka šią užduotį. Ant sausos odos reikia patepti nedidelį kiekį aliejaus, švelniai masažuojant sukamaisiais judesiais, suteikti aliejui laiko ištirpinti visus dekoratyvinės kosmetikos likučius. Trumpai palaukę, galite pereiti į kitą etapą.
2. Tada, įpylę truputį vandens, tęskite procedūrą, kol aliejus pavirs į pieneliu. Rekomenduojama nuplauti dideliu kiekiu šilto vandens.
3. Trečiame etape naudokite veido prausimo putas ar gelį.
Kodėl reikia nuplauti hidrofilinį aliejų?
Daugelis nenaudoja kitų valiklių po hidrofilinio aliejaus. Tai nėra teisinga. Aliejus palieka ploną plėvelę, kurią reikia nuplauti. Įsivaizduokite, kad esate uždengtas stora antklode. Sunku kvėpuoti, ar ne? Jūsų oda jaučiasi taip pat. Be to, ant jo gali likti riebalų dalelės, kurias taip pat reikia pašalinti. Todėl nepamirškite paskutinio valymo etapo - gelio ar putų.
4. Paskutiniame veido priežiūros etape naudokite serumą, emulsiją, arba kremą. Vakare puikiai tinka naktinė veido kaukė.

 

Kokiam odos tipui?
Jis tinka visiškai bet kokiai odai - sausai, riebiai, normaliai ir mišriai, taip pat neturi amžiaus apribojimų. Tik sausos odos savininkams reikia būti atsargesniems, nes iš aliejų sudarytos valomosios medžiagos giliai įsiskverbia į poras, pašalindamos ne tik nešvarumus, bet ir sausai odai būtinus riebalų likučius, todėl verta atidžiai paskaityti gamintojo rekomendacijas. Kadangi hidrofilonis aliejus tausoja odos lipidinį barjerą, teisingai parinktas šis pagalbininkas ras vietą vonios lentynėlėje ir pas sausos odos savininkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Privalumai
• Didelis privalumas yra tas, kad priežiūra su hidrofiliniu aliejumi nebus paviršutiniška. Šis produktas ne tik pašalina nešvarumus, bet veikdamas giliau atkemša poras, ištirpindamas purvą ir riebalus.
• Puikiai nuplauna ilgalaikę dekoratyvinę kosmetiką, sunkius makiažo pagrindus, taip pat BB ir CC kremus.
• Valo poras neperdžiovindama odos, puikiai drėkina.
• Tirpdo sebumą, valo poras nuo per dieną susikaupusio riebalų sluoksnio.
• Hidrofilinis aliejus gali būti naudojamas nuo spuogų,taip pat puikiai tinka riebiai ir mišriai odai.
• Tinka lūpoms valyti.
• Valo netrukdydamas riebalinių liaukų funkcionavimui.
• Papildomos hidrofilinio aliejaus sudedamosios dalys teigiamai veikia odą.
• Drėkina odą.

Trūkumai
Reikia jį nuplauti.
Papildomas makiažo šalinimo etapas, kurio kartais norisi nepaisyti.

išvada
Hidrofilinis aliejus yra dar vienas pagalbininkas valant odą. Ar turėtum jį naudoti? Viskas priklauso nuo tavęs.