Hidrofilinis aliejus - kas tai ir kam jį naudoti?

Odos valymas aliejais yra viena iš grožio tendencijų, atkeliavusių iš Korėjos (kaip ir BB ir CC kremų mada). Tiek Korėjoje, tiek Japonijoje moterys naudoja labai kontrastingą makiažą. Tam naudojami vandenyje netirpūs dažai. Todėl norėdamos, kad valymo procesas neatrodytų kaip siaubo filmo scena, moterys pradėjo naudoti įprastus aliejus, kurie lengvai tirpdo makiažą. Vėliau buvo parduodami specialūs produktai - hidrofiliniai aliejai. Jų pagrindinis tikslas buvo pašalinti vandeniui atsparų makiažą. Vėliau šis produktas gerai įsitvirtino ir rado daugybę kitų pritaikymo sričių: jautriai, sausai odai prausti. Nepaisant to, kad aliejuje yra emulsiklio, jis minimaliai veikia odos lipidinį barjerą, todėl po valymo proceso jis greitai atsistato.

Made in Korea arba kodėl verta pirkti korėjietišką kosmetiką

Maniau, kad aš apsėsta minčių apie grožį. Tada nuvykau į Seulą. Seulas alsuoja grožiu, kurio pagrindas – odos priežiūra. Korėjoje, rodos, kur tik mesi akį, pamatysi daugybę produktų, žadančių nepriekaištingą, skaisčią odą, o pažvelgus į gatvėje pro šalį šmėsčiojančius, it porcelianinius, veidus nesunku suprasti, kad šie reklaminiai pažadai nėra tušti.
Charlotte Cho
 

Jaunystės eliksyras arba sraigių jėga kosmetologijoje

Kosmetikos priemonės su sraigių sekretu užkariavusios visą rinką tapo tikru hitu Korėjos gamintojų produktuose. Kur gi slypi sraigių sekreto paslaptis? 

Jūra šaukia arba atostogų krepšelis

Kas gali būti geriau nei ilgai lauktos atostogos ir kelionė į kurortą? Lagaminų pakavimas, viešbučio ar nakvynės namų  pasirinkimas ... Kokie jaudinantys, bet malonūs darbai! Tikėdamiesi puikios kelionės, nepamirškite pasirūpinti ir veido bei kūno priežiūros priemonėmis, nes be jų tikrai neišsiversite atostogaudami!